Ślusarz Narzędziowy
  • Kraków, ul. Nad Drwiną 4
małopolskie, Kraków, ul. Nad Drwiną 4, małopolskie, Polska
Schwinn Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych i metali poszukuje pracowników na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw bieżących, przeglądów i konserwacja form wtryskowych/ciśnieniowych,
  • montaż/demontaż form oraz inne prace ślusarskie,
  • wykonywanie nowych form wtryskowych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - ślusarz narzędziowy, technik mechanik,
  • znajomość zasad budowy i technologii narzędzi - form wtryskowych/ciśnieniowych,
  • doświadczenie jako ślusarz narzędziowy przy formach wtryskowych,
  • tuszowanie / pasowanie nowych form,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych: frezarka, tokarka, szlifierka
  • znajomość budowy i działania form wtryskowych,
  • systematyczność, precyzja, łatwość w porozumiewaniu się i współpracy z innymi,
  • możliwość przyuczenia.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • umowę o pracę.

  • Praca małopolskie
  • Ślusarz małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293