Ślusarz Narzędziowy
  • Żory
Żory, Żory, Śląskie, Polska
Produkcja
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie narzędzi (matryc) do produkcji
  • obsługa linii do trawienia matryc
  • obsługa piaskarki
  • proste prace ślusarskie
  • współpraca z działem produkcyjnym

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • ciekawą i pewna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi, których łączy wspólna pasja
  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • przepłacone karty do automatów żywieniowych
  • możliwość przystąpienia do systemu MyBenefit i Multisport
  • dopłaty do wyprawek szkolnych i wyjazdów letnich/zimowych dla dzieci pracowników

  • Praca Żory
  • Ślusarz Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782