Ślusarz narzędziowy
  • Jasło
Jasło, Jasło, podkarpackie, Polska
Nowy Styl
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa techniczna i eksploatacyjna oraz naprawy oprzyrządowania w zakresie napraw bieżących i przeglądów okresowych
  • prace ślusarskie przy regeneracji przyrządów, tłoczników, wykrojników
  • zlecanie i wykonywanie części zapasowych do regeneracji wykrojników i tłoczników
  • usuwanie drobnych usterek przyrządów na Wydziałach Produkcyjnych
  • ocena zakresu i przyczyn awarii przyrządów oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe (ślusarz, mechanik maszyn) lub średnie (technologia metali, mechanika maszyn)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz lub mechanik maszyn
  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej
  • umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa
  • sumienność, rzetelność oraz samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca Jasło
  • Ślusarz Jasło
  • Jasło - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551