Ślusarz narzędziowy
  • Poznań
ślusarz narzędziowy
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 5. 2024

posiadasz doświadczenie jako ślusarz narzędziowiec, a praca z elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi i maszynami nie jest Ci obca? precyzja i dokładność to twoje drugie imię?

super! obecnie szukamy ślusarza-narzędziowca - praca na terenie miejscowości Niepruszewo.

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na stanowisku ślusarza narzędziowego - przy wykonywaniu narzędzi skrawających
  • umiejętności obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi
  • praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego i wykonywania połączeń materiałów
  • praktyki w doborze narzędzi i materiałów do wykonania zlecenia
  • dokładności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia oraz umiejętności!,
  • premię regulaminową do 12,5% od wynagrodzenia podstawowego,
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas określony),
  • praca w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22),
  • ryczał za dojazdy, jeśli mieszkasz ponad 30 km od miejsca pracy!,
  • benefity:prywatna opieka medyczna Medicover, karta multisport, fundusz świadczeń socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe), ubezpieczenie grupowe PZU,

Zadania

  • prace ślusarskie i montażowe przy formach (w tym wykonywanie elementów urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej),
  • obsługa urządzeń pomocniczych,
  • kompletacja elementów handlowych na bazie specyfikacji,
  • finalna kontrola jakości obrabianych detali,
  • ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy,
  • bieżąca współpraca z konstruktorem.

  • Praca Poznań
  • Ślusarz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458