Ślusarz narzędziowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace ślusarskie przy formach,
  • montaż i naprawy form wtryskowych,
  • montaż i naprawa form rozdmuchowych.

WYMAGANIA:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem,
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055