Ślusarz narzędziowy
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Kontakt-Simon S.A.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie okresowych i prewencyjnych przeglądów oraz konserwacji narzędzi zgodnie z harmonogramem,
  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi,
  • aktualizacja i analiza stanów części zamiennych
  • transport narzędzi (formy wtryskowe i wykrojniki) z magazynu na wybrane wydziały produkcyjne,
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na warsztacie,
  • wprowadzanie zmian w konstrukcji narzędzi i ich odpowiednie dokumentowanie- wnioskowanie o aktualizację,
  • inicjowanie usprawnień narzędzi, samodzielne wdrażanie podstawowych modyfikacji,
  • usuwanie awarii tłoczników i wykrojników.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe, mile widziane – mechaniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i zakresów tolerancji,
  • zdolności manualne, znajomość obróbki ręcznej metali,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic – mile widziane,
  • uprawnienia spawalnicze TIG, SEP – mile widziane,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:
  • stabilne  zatrudnienie  na podstawie umowy  o  pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o unormowanej pozycji na rynku
  • świadczenia pozapłacowe: dodatkowe ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, karty Multisport, Program Poleceń Pracowniczych.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Ślusarz Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662