Ślusarz/Monter/Mechanik (montaż przemysłowy)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
W&K Industriemontage
25. 5. 2024

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Ślusarz/Monter/Mechanik maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)
Miejsce pracy: Polska/Niemcy
Opis stanowiska:
- wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną,
- uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów,
- tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.
Czego oczekujemy:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w wymienionym wyżej obszarze,
- doświadczenie zawodowe – minimum rok na stanowisku monter, mechanik, ślusarz (obiekty przemysłowe),
- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
Dodatkowym atutem będzie:
- umiejętność obsługi suwnic i/lub wózków widłowych, podestów ruchomych,
- uprawnienia spawalnicze podstawowe lub ponadpodstawowe,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
Co oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilna praca w międzynarodowym środowisku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,
- benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
- możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).
Aplikację można składać pod adresem @

  • Praca Kraków
  • Monter Kraków
  • Ślusarz Kraków
  • Mechanik Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik mechanik okrętowy Kraków
  • Technik mechanik lotniczy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080