ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • Racibórz
Racibórz, Gospodarcza 4, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
ZBM Głombik Sp. z o.o.
14. 5. 2024
od 4 650,81 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie prac ślusarskich;
• montaż elementów konstrukcyjnych;
Nasze oczekiwania:
• samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw;
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy montażu konstrukcji stalowych;
• dokładność, precyzja, dyspozycyjność;
Oferujemy:
• umowę o pracę;
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie od 3500,00 zł (netto) (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji);
• możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach;
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego;
• możliwość pracy w dni wolne oraz w nadgodzinach;

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Racibórz
  • Ślusarz Racibórz
  • Monter Racibórz
  • Racibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    125 240
    20 381