Ślusarz - Monter Konstrukcji Stalowych
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
KONSTALEX SP.Z.O.O.
15. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje przyszłe zadania:‎
• Składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
• Obsługa prostych elektronarzędzi
• Wykonywanie spoin szczepnych
• Przestrzeganie zasad BHP
Oczekujemy od Ciebie:‎
• Doświadczenia na stanowisku ślusarza - montera konstrukcji stalowych
• Samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
• Doświadczenia w wykonywaniu spoin szczepnych
• Czytania rysunku technicznego
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
• Mile widziane, ale nie wymagane uprawnienia do obsługo suwnic z poziomu 0‎
Co zyskasz:‎
• Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki)
• Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
• Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER
• Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU
• Od 500 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy‎

  • Praca Radomsko
  • Ślusarz Radomsko
  • Ślusarz radomski
  • Monter radomski
  • Monter Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941