Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych
  • Żłobnica
łódzkie, Żłobnica, łódzkie, Polska
Mostostal Kraków S.A.
20. 9. 2024

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

Twoje przyszłe zadania:

  • Składanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego,
  • Wykonywanie spoin szczepnych,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku ślusarza - montera konstrukcji stalowych,
  • Samodzielnego składania konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego,
  • Doświadczenia w wykonywaniu spoin szczepnych,
  • Czytania rysunku technicznego,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
  • Mile widziane, ale niewymagane uprawnienia do obsługo suwnic z poziomu 0.

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie w PZU,
  • ZFŚS,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy.

  • Praca łódzkie
  • Ślusarz łódzkie
  • Monter łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045