Ślusarz / Monter Konstrukcji
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz aluminiowo -stalowych zgodnie z dokumentacja techniczna i wytycznymi nadzoru;
  • wykonywanie typowych prac ślusarskich : gratowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie itp…;
  • przestrzeganie kolejności oraz warunków montażu elementów konstrukcji;
  • prawidłowa obsługa, czyszczenie i konserwacja narzędzi i urządzeń wykorzystywanych przy produkcji;
  • kontrola jakości wykonanych detali: wykonywanie pomiarów produkowanych części.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:
  • umowę zlecenie; docelowo możliwa umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Monter Jelcz-Laskowice
  • Ślusarz Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075