Ślusarz - Monter
  • Goleszów
Goleszów, Goleszów, Silesian Voivodeship, Polska
ALUPROF S.A.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: produkcja stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady); montaż konstrukcji aluminiowych w laboratoriach badawczych; nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami; współpraca z konstruktorami i technologami; raportowanie wykonywanych prac. WYMAGANIA: znajomość rysunku technicznego umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i montażowych (m.In. wkrętarka, wiertarka, nitownica, pilarka tarczowa, laser, suwmiarka); prawo jazdy kat. B; gotowość do wyjazdów służbowych; dyspozycyjność; zaangażowanie, staranność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; gotowość do uczenia sięi podnoszenia kwalifikacji; mile widziane doświadczenie w pracy związanej produkcją i montażem konstrukcji aluminiowych; mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe, podnośniki nożycowe i suwnice. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; atrakcyjny system wynagradzania; prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin; możliwość przystąpieniado grupowego ubezpieczenia na życie; kartę MultiSport; pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników); premię regulaminową; dodatek stażowy; możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży; program rabatowy pozwalający na preferencyjny zakup produktów firmowych.

  • Praca Goleszów
  • Monter Goleszów
  • Ślusarz Goleszów
  • Goleszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667