ŚLUSARZ MONTER
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Grzegorzewska 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
KEMSPAW USŁUGI SPAWALNICZE KRZYSZTOF MAKUTA
11. 4. 2024
od 4 242,2 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie, umiejętność obsługi urządzeń i elektronarzędzi, j, polski komunikatywny
Zakres obowiązków: prace ślusarsko - montażowe
praca kraj
sporadyczne delegacje
umowa okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Inne wymagania
mile widzine doświadczenie, umiejętność obsługi urządzeń i elektronarzędzi

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Ślusarz Krotoszyn
  • Monter Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864