Ślusarz/Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu
  • Kluczbork
Kluczbork, Kluczbork, Opolskie, Polska
EWL S.A.
28. 3. 2024

Posiadasz min. roczne doświadczenie i wiedzę techniczną w zakresie napraw maszyn? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Murów (zakład produkcyjny)
Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do własnego transportu!
Zadania:
- Przeglądy oraz konserwacje maszyn i narzędzi produkcyjnych
- Bieżące naprawy usterek maszyn
- Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn produkcyjnych
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
- Umowę  o pracę – bez pośredników!
- Wynagrodzenie na start: min 5500zł brutto (więcej w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia miesięczna do 1000zł brutto!
- Premię roczną do 7% wynagrodzenia
- Pełen pakiet benefitów, m.in.: Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne), prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe i wiele innych;
- Dofinansowanie do kursów i szkoleń;
- Darmowy dojazd m.in z Kluczborka, Pokoju, Wołczyna oraz okolicznych miejscowości lub dofinansowanie do transportu!
Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ

  • Praca Kluczbork
  • Ślusarz Kluczbork
  • Mechanik Kluczbork
  • Kluczbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072