Ślusarz - mechanik, pracownik produkcji
  • Stargard
ślusarz - mechanik, pracownik produkcji
Stargard, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Jeden z największych Producentów maszyn i urządzeń do utrzymania nawierzchni kolejowej w Stargardzie, powiększa swój zespół i szuka ślusarza - mechanika

Naszymi atutami jest profesjonalizm i doświadczenie

Bądź częścią zespołu - APLIKUJ i postaw na rozwój samego siebie.

Oczekujemy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności pracy na tokarce, frezarce itd
  • uprawnień/ kursów- będzie to dodatkowy atut
  • zdolności manualnych, technicznych
  • samodzielności w wykonywaniu zadań
  • chęci do podjęcia stałej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością długotrwałej współpracy
  • praca na jedną zmianę od pon -pt 07:00-15:00
  • wynagrodzenie od 5544 - 6468 brutto w tym premia 10% za frekwencję
  • dobrowolne nadgodziny
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

Zadania

  • ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu
  • praca przy produkcji i naprawach pojazdów szynowych
  • wykonywanie pracy samodzielnie na posterunku kontrolnym i w hali montażowej
  • sprawdzania jakości własnej pracy zgodnie z procedurami montażu i przepisami
  • znajomość mechaniki

  • Praca Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Ślusarz Stargard
  • Mechanik Stargard
  • Pracownik biurowy Stargard
  • Pracownik fizyczny Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388