Ślusarz/ Mechanik narzędziowy
  • 45-052 Opole
opolskie, 45-052 Opole, opolskie, Polska
Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

utrzymanie form wtryskowych w ciągłej gotowości do produkcji;
wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych w zakresie form wtryskowych
wykonywanie prac związanych z modyfikacją form oraz budową nowych form wtryskowych
współpraca z działem CNC
obrabianie metali w celu wytworzenia, montażu lub naprawy elementów narzędzi produkcyjnych,

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,
wynagrodzenie zasadnicze + premie,
możliwość rozwoju własnych umiejętności,
umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Wymagania

Wymagania:

zdolności manualne,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
gotowość do pracy na 3 zmiany,
punktualność, rzetelność, sumienność.

  • Praca opolskie
  • Ślusarz opolskie
  • Ślusarz Strzelce Opolskie
  • Mechanik opolskie
  • Mechanik Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018