Ślusarz mechanik
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Kol-System
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Sosnowiec-Jęzor
Zadania na stanowisku:
Praca przy obsłudze i naprawach lokomotyw elektrycznych i spalinowych
Obsługa, naprawa i konserwacja mechanicznych części: dźwignie hamulcowe, zestawy kołowe
Wymiana wstawek hamulcowych
Uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych np. olejów i smarów
Prace ślusarskie: gwintowanie, cięcie, rozwiertywanie uszkodzonych śrub oraz sworzni
Praca przy wymianach: silników spalinowych, silników trakcyjnych, zestawach kołowych
Wykonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi m.in.: suwmiarki, mikrometry, grubościomierze ultradźwiękowe
Wykonywanie pomiarów układu biegowego lokomotyw
Praca przy naprawach silników diesla
Wymagania:
Znajomość i umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej – mile widziane
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
Prawo jazdy kat. B – mile widziane
wykształcenie techniczne, uprawnienia spawalnicze
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)
Praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22
Dodatkowe ubezpieczenie
Kartę multisport
Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

  • Praca Sosnowiec
  • Ślusarz Sosnowiec
  • Mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik okrętowy Sosnowiec
  • Technik mechanik lotniczy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251