Ślusarz mechanik
  • Tychy
ślusarz mechanik
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Posiadasz wykształcenie jako ślusarz lub mechanik (również mechanik samochodowy)? Praca z elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi i maszynami nie jest Ci obca? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i jasnych warunkach współpracy?

Mamy dla Ciebie ofertę! Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą - umowa o prace!

Aplikuj już teraz i rozpocznij pracę u globalnego dostawcy z branży górniczej.

Miejsce pracy: Tychy

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe o specjalności mechanik / ślusarz - warunek konieczny,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika / ślusarz / produkcja maszyn,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym - mile widziane,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych / suwnic - mile widziane,
  • znajomość budowy i zasady działania maszyn górniczych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od Twojego doświadczenia,
  • premie miesięczne do 30%,
  • podwyżki roczne,
  • wczasy pod gruszą i świadczenia świąteczne,
  • nagrody roczne i jubileuszowe,
  • program poleceń - nagroda pieniężna za polecenie do pracy,
  • prywatna opieka LuxMed,
  • możliwość skorzystania z indywidualnych lekcji j. angielskiego,
  • ubezpieczenie grupowe PZU w atrakcyjnej cenie.

Zadania

  • przygotowanie do montażu ram i korpusów produkowanych maszyn,
  • montaż przekładni zębatych,
  • montaż elementów hydrauliki sterowniczej, siłowej i instalacji wodnych,
  • montaż czujników, silników i innych urządzeń wyposażenia maszyn,
  • testy, pomiary oraz sprawdzenie poprawności działania maszyn i urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnością działania produkowanych maszyn,
  • aktywny udział w realizacji procesów produkcji i remontów.

  • Praca Tychy
  • Ślusarz Tychy
  • Mechanik Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik mechanik okrętowy Tychy
  • Technik mechanik lotniczy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055