Ślusarz II zmiany
  • Chorzów
ślusarz II zmiany
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ŚLUSARZ POTRZEBNY NA JUŻ !

II zmiany

potrafisz posługiwać się narzędziami ślusarskimi i znasz rysunek techniczny ?

aplikuj lub wyślij sms "ślusarz" na nr. tel. 504 133 893

Oczekujemy

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność wykonywania pomiarów
  • uprawnienia SEP - mile widziane
  • uprawnienia spawalnicze - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, która zapewnia pełne składki ZUS, płatny urlop oraz wynagrodzenie za czas choroby. Chcemy, abyś czuł się pewnie i zabezpieczony !
  • pracę w systemie II zmianowym
  • bogaty system premiowy nawet do 850 zł brutto miesięcznie
  • pakiet benefitów, który możesz wykorzystać jako pracownik, obejmujący dostęp do miejsc kulturowych i gastronomii. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia pakietów dodatkowych w ramach MEDICOVER oraz MULTISPORT, aby dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Zadania

  • prace ślusarskie przy formach - montaż, naprawa, konserwacja form
  • obsługa maszyn - tokarka, wiertarka
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • praca z rysunkiem technicznym
  • diagnozowanie problemów i rekomendowanie działań na tej podstawie

  • Praca Chorzów
  • Ślusarz Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864