Ślusarz - Frezer - Szlifierz
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • naprawa części formujących
  • proste prace ślusarskie
  • szlifowanie i polerowanie
  • toczenie i frezowanie
  • spawanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe o profilu: mechanik, ślusarz
  • doświadczenie w warsztacie ślusarskim minimum 2 lata
  • umiejętność toczenia i frezowania
  • samodzielność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z formami
  • uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym (w tym premia regulaminowa, premia kwartalna i premia roczna)
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole
  • odzież ochronną, ryczałt za pranie, środki ochrony BHP
  • świadczenia z ZFŚS, w tym: dofinansowania do wczasów, talony świąteczne, karty podarunkowe dla dzieci do 18 r. ż., pożyczki mieszkaniowe, zapomogi
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • nagrody z programu poleceń pracowniczych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

  • Praca mazowieckie
  • Ślusarz Wysokie Mazowieckie
  • Ślusarz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584