Ślusarz
  • Wilamowice
Ślusarz
Wilamowice, Wilamowice, Silesian Voivodeship, Polska
FOX
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac ślusarskich przy remontach i produkcji form wtryskowych

  • szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, docieranie, dopasowywanie

  • obsługę maszyn i urządzeń ślusarskich

WYMAGANIA:

Praca Ślusarza jest dla Ciebie jeśli:

  • posiadasz, co najmniej w stopniu podstawowym, umiejętność czytania rysunku technicznego

  • potrafisz posługiwać się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp

  • chcesz pracować w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • wykształcenie zawodowe techniczne

  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • 30 minutową przerwę śniadaniową wliczoną do czasu pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wakacji

  • premie i paczki świąteczne

  • dodatki stażowe

  • możliwość awansu i rozwoju (kursy na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, żurawie stacjonarne, suwnice)

  • Praca Wilamowice
  • Ślusarz Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190