Ślusarz
  • Świętochłowice
Ślusarz
Świętochłowice, Świętochłowice, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Ślusarz

Twój zakres obowiązków

•wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn,

•diagnostyka i usuwanie awarii.

Nasze wymagania

•wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,

•umiejętność czytania rysunku technicznego,

•umiejętność przygotowania urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamiania ich

po postojach.

•uprawnienia SEP G2 i G3.

To oferujemy

•atrakcyjną stawkę godzinową 32 zł brutto, wzrastająca do 35 zł brutto od 2 miesiąca,

•extra premię za polecenie znajomego do pracy w SGP,

•umowę zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,

•pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym,

•możliwość wypracowania nadgodzin,

•szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

•codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,

•stałą współpracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Świętochłowice
  • Ślusarz Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075