Ślusarz
  • Krosno
Ślusarz
Krosno, Krosno, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac ślusarskich zgodnie zobowiązującą dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
  • Przygotowywanie detali do spawania
  • Ustawianie detali do spawania
  • Przygotowywanie detali do śrutowania
  • Wykonywanie prac ślusarskich przy pomocy elektronarzędzi
  • Montaż i demontaż urządzeń
  • Pakowanie gotowych wyrobów i przygotowanie do wysyłki

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu technicznym w zawodzie ślusarz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie praktyczne na stanowisku ślusarz
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2 zmianowym)
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych drogą radiową

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Praca Krosno
  • Ślusarz Krosno
  • Ślusarz Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749