Ślusarz - dział regeneracji narzędzi
  • Krosno
ślusarz - dział regeneracji narzędzi
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie z dużym parkiem maszynowym?

Posiadasz doświadczenie w pracach ślusarskich?

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:ślusarz w dziale regeneracji narzędzi.

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku - Ślusarz
  • Dobrej znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych oraz pomiarowych
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • Uprawnienia i umiejętność spawania - mile widziana
  • Samodzielność, dokładność i kreatywność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności/kwalifikacji
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w dużej, prężnie działającej korporacji
  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego
  • Premię miesięczną
  • Dodatkową premię za brak absencji
  • Praca w systemie zmianowym (trzyzmianowym lub czterobrygadowym)

Zadania

  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie prac ślusarskich, warsztatowych
  • Obsługa narzędzi pomiarowych i warsztatowych
  • Dbanie o przestrzeganie norm BHP

  • Praca Krosno
  • Ślusarz Krosno
  • Ślusarz Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544