Ślusarz do serwisowania w obszarze narzędziowni
  • Krosno
ślusarz do serwisowania w obszarze narzędziowni
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Poszukujesz stabilnej pracy w firmie z dużym parkiem maszynowym?

Posiadasz doświadczenie w pracach ślusarskich?

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: ślusarz do serwisowania w obszarze narzędziowni

Oczekujemy

  • Doświadczenia w serwisowaniu tłoczników do wykrawania części drobnych (np. płytki zaworowe)
  • Znajomości obsługi szlifierki do płaszczyzn
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych oraz pomiarowych
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • Samodzielność, dokładność i kreatywność
  • Mile widziana umiejętność spawania i uprawnienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • Program adaptacyjny dla nowego pracownika
  • Wsparcie na etapie szkolenia stanowiskowego
  • System płatnych poleceń do pracy
  • Premię miesięczną
  • Dodatkową premię za brak absencji
  • Pracę w systemie zmianowym (2- zmianowym, zastrzegamy możliwość zmiany na system pracy 3-zmianowy)

Zadania

  • Obsługa szlifierki do płaszczyzn (w czasie serwisowania tłoczników tj. ostrzenie matryc, stempli)
  • Wykonywanie prac ślusarskich na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
  • Serwisowanie tłoczników do wykrawania części drobnych (np. płytki zaworowe)
  • Prace z narzędziami warsztatowymi
  • Dbanie o przestrzeganie norm BHP

  • Praca Krosno
  • Ślusarz Krosno
  • Ślusarz Krosno Odrzańskie
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544