ŚLUSARZ DO PRACY WE FRANCJI NA PREFABRYKACJI
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
20. 8. 2024

Agencja Zatrudnienia CERES Sp. z o.o. (nr cert 26635), polski oddział francuskiego pracodawcy CERES, specjalizującego się w branży budowlanej oraz przemysłowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz na prefabrykacji

Miejsce pracy: FRANCJA

Zadania na stanowisku pracy:

  • umiejętność spawania,
  • obróbka metalu, cięcie, gięcie, szlifowanie itp.,
  • przebudowy form stalowych,
  • naprawa urządzeń oraz form

Wymagania:

  • doświadczenie w robotach ślusarskich,
  • umiejętności podstawowej obróbki metali,
  • umiejętności drobnych napraw i konserwacji narzędzi, form stalowych i urządzeń mechanicznych,
  • motywacja do pracy
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • pracę we Francji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • francuską umowę o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gliwice
  • Ślusarz Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584