Ślusarz do działu Mechanicznego
  • Żarów
Żarów, Żarów, Dolnośląskie, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OG
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła. - Wykonywanie prac ślusarskich.  - Obsługa elektronarzędzi.  - Narzędzi pneumatycznych oraz ręcznych.  - Przygotowywanie oprzyrządowania.  - Kompletowanie, oraz skręcanie form zgodnie z dokumentacją techniczną.
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie zawodowe (preferowane) - możliwość przyuczenia.  - Zaangażowanie, chęć i umiejętność uczenia się.  - Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (preferowane) - możliwość szkolenia.  - Umiejętności czytania rysunku technicznego (preferowane).  - Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnicy, spawalnicze.
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia.  - Wynagrodzenie stałe plus premia.  - Dofinansowanie posiłków.  - Opieka medyczna.  - Program sportowy Multisport.  - Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.  - Program poleceń pracowniczych.  - Ubezpieczenie grupowe.  - Benefity pozapłacowe.  - Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.  - Bony świąteczne 2x w roku.  - Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Ślusarz Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532