Ślusarz
  • Jelcz-Laskowice
Ślusarz
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
14. 9. 2024

IM / Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki, transportu zbiorowego i producentów ciężkich maszyn.

Ślusarz

Obowiązki

  • Dobiera i stosuje podczas pracy odpowiednie narzędzia i przyrządy
  • Przygotowuje detale do dalszej obróbki
  • Dba o kulturę z obrabianym detalem

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia (istnieje możliwość przyuczenia do zawodu)
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami
  • Możliwość szkolenia i awansu zawodowego
  • Dodatkowe bonusy: multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Ślusarz Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584