ŚLUSARZ
  • Mikołów
ŚLUSARZ
Mikołów, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLETACJI I MONTAŻU SYSTEMÓW AUTOMATYKI "CARBOAUTOMATYKA" SPÓŁKA AKCYJNA
7. 3. 2024
od 4 900 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Ogólny zakres obowiązków:
-wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym i danymi wyjściowymi;
-wykonywanie prac pomocniczych, przygotowawczo-zakończeniowych;
- wykonywanie prac monterskich, mechanicznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 6-14, 14-22

Inne wymagania
Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe. Doświadczenie: min. 3 lata na danym lub podobnym stanowisku pracy. Mile widziane: uprawnienia obsługi urządzeń: suwnice sterowane z poziomu roboczego. Umiejętności: podstawowa znajomość rysunku technicznego, samodzielność, dokładność. Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, inne

  • Praca Mikołów
  • Ślusarz Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179