Ślusarz
  • Gdańsk
Ślusarz
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie numer: 9086875, z dnia 2024-06-27

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebne są kolejne doświadczone osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Doki 1

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn warsztatowych
  • Proste prace ślusarskie
  • Wsparcie montera przy wykonywaniu zadań montażowych

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych, takich jak:
    • Piła taśmowa
    • Wiertarka pionowa
    • Wiertarka stołowa
    • Frezarka do rur

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B (
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
  • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress codeu
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto lub bezpłatne zakwaterowanie na okres 3. Miesięcy w hostelu pracowniczym
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
  • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

Ślusarz

  • Praca Gdańsk
  • Ślusarz Gdańsk
  • Ślusarz Pruszcz Gdański
  • Ślusarz Nowy Dwór Gdański
  • Ślusarz Starogard Gdański
  • Ślusarz gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544