Ślusarz
  • Leżajsk
Ślusarz
Leżajsk, Leżajsk, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa frezarek uniwersalnych i pionowych
  • obsługa ostrzałek i szlifierek do wałków
  • preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych ( gilotyna, piła mechaniczna, wiertarki konwencjonalne, prasa mechaniczna, hydrauliczna itp.)
  • znajomość procesu produkcyjnego
  • organizacja pracy własnej

  • samodzielność

  • sumienność i dokładność

  • umiejętności manualne

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • doświadczenie w obsłudze maszyn

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Leżajsk
  • Ślusarz Leżajsk
  • Ślusarz leżajski
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179