Ślusarz
  • Bielsk
Ślusarz
Bielsk, Bielsk, mazowieckie, Polska
N&N NADRATOWSKI s.j.
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Ślusarz

Twój zakres obowiązków

  • - drobne prace ślusarskie
  • - obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. wiertarki, szlifierki, itp.),
  • - obsługa wózka widłowego
  • - udział w procesie kompletacji wysyłki
  • - udział w załadunku/rozładunku urządzeń
  • - pakowanie urządzeń

Nasze wymagania

  • - Kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania,
  • - Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • - mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe, suwnice

To oferujemy

  • - umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej na rynku
  • - solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy)
  • - podwyższanie oraz zdobywanie nowych kwalifikacji i uprawnień
  • - niezbędne narzędzia i materiały do pracy
  • - indywidualna odzież ochronna najwyższej klasy - sezonowa
  • - nowa siedziba w atrakcyjnej lokalizacji
  • - nowoczesny park maszynowy
  • - bardzo dobre warunki socjalne
  • - bonusy świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci itp.
  • - przerwy urlopowe/świąteczne zaplanowane z dużym wyprzedzeniem
  • - parking pracowniczy

  • Praca Bielsk
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsk
  • Ślusarz Bielsk Podlaski
  • Ślusarz bielski
  • Bielsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563