Ślusarz
  • Domatków
Ślusarz
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Balticpersonal GmbH
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ü Spawanie zgodnie z metodą MAG 135 elementów blaszanych

ü Samodzielna obsługa urządzeń spawalniczych

ü Spawanie i obróbka spoin sczepnych

ü Kontrola jakości gotowych elementów spawanych

ü Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, gratowanie)

ü Dbanie o narzędzia oraz stan techniczny maszyny

ü Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

ü Praca w systemie trzyzmianowym

WYMAGANIA:

ü Umiejętność czytania rysunku technicznego w języku niemieckim

ü Umiejętność spawania metoda MAG135

ü Umiejętność obsługi elektronarzędzi

ü Znajomość komunikatywna języka niemieckiego

ü Prawo jazdy Kat. B + auto na dojazdy do pracy – mile widziane

OFERUJEMY:

ü Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ GVP

ü Stawka początkowa 16,51 € brutto/h + dieta 25,00€ netto za każdy dzień w pracy plus dodatki: nadgodziny, za pracę w nocy, niedziele i święta

ü Świąteczne i wakacyjne premie

ü Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

ü Możliwość pobierania zaliczek

ü Zapewnione zakwaterowanie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567