Ślusarz
  • Chorzów
Ślusarz
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
2. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Ślusarz

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka usterek oraz ocena stanu technicznego maszyn,
  • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn,
  • przygotowanie urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamianie ich po postojach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza, preferowane w branży przemysłowej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • uprawnienia SEP G2 i G3.

To oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową 33 zł brutto, wzrastająca do 36 zł brutto już od 2 miesiąca!
  • umowa zlecenie z pełnym oskładkowaniem do ZUS-u,
  • praca w systemie zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Chorzów
  • Ślusarz Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055