Ślusarz
  • Tuszów Narodowy
Ślusarz
Tuszów Narodowy, Tuszów Narodowy, Podkarpackie, Polska
LPG Gazyfikacja
5. 9. 2024

Firma LPG Gazyfikacja z siedzibą w Borkach Nizińskich zatrudni osobę na stanowisko ślusarz
Opis stanowiska:
• naprawy/ustalanie przyczyn sprzętu gospodarstwa domowego, zamków, ogrodzeń metalowych, czyszczenie i mycie urządzeń przed wykonaniem napraw,
• demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich uniwersalnych i specjalistycznych, dorabianie, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części,
• dopasowywanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania,
• konserwacja i wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych,
• użytkowanie narzędzi mechanicznych i urządzeń ślusarskich, takich jak: wiertarki ręczne i stołowe, młotki, piłki, pilniki, skrobaki, gwintowniki, lutownice,
• wykonywanie różnego typu prostych prac, np.: rozładowywanie towaru, prace porządkowe, prace magazynowe, koszenie, obsługiwanie prostych narzędzi i maszyn,
• przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa BHP i PPOŻ,
• inne proste prace techniczne związane z eksploatacją rozlewni gazu płynnego,
• kierowanie pojazdem kat. B.
Wymagania:
• prawo jazdy kategorii B,
• umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi.
Mile widziane:
• dobre dyspozycje psychofizyczne do wykonywania prac technicznych,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
• pracę w małym zespole,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00.
CV prosimy składać na adres: technikalpg @ gmail.com z dopiskiem „ślusarz”.

  • Praca Tuszów Narodowy
  • Ślusarz Tuszów Narodowy
  • Tuszów Narodowy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544