Ślusarz
  • Radom, ul. Bracka 28
Ślusarz
mazowieckie, Radom, ul. Bracka 28 , mazowieckie, Polska
RADWAG Wagi Elektroniczne
20. 9. 2024

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28

Zakres obowiązków:

  • adaptowanie oraz wytwarzanie detali i zespołów
  • realizowanie zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, średnicówka itp.)
  • umiejętność trasowania, cięcia, wiercenia i gwintowania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualne w zakresie obsługi elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka itp.)
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza lub operatora maszyn
  • dbałość o sprawność oraz stan techniczny maszyn i narzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, cierpliwość i zaangażowanie.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
  • wsparcie merytoryczne i opiekę osoby wprowadzającej w okresie próbnym
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość przyuczenia na stanowisko tokarz/ frezer.

  • Praca mazowieckie
  • Ślusarz Wysokie Mazowieckie
  • Ślusarz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838