Ślusarz – Tokarz
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

slusarz-tokarz

Obowiązki

  • uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy, podesty przejezdne, suwnice)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania

  • umiejętność wykonywania prac tokarskich
  • znajomość obsługi maszyn obróbczych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min, rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętność frezowania

Oferujemy

  • odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • obsługa tokarki konwencjonalnej
  • dokumentowanie wykonanej pracy
  • kontrola jakości wytworzonych produktów

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Ślusarz Brzeg Dolny
  • Tokarz Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055