Ślusarz – spawacz Holandia
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ENPA Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
• Regularne zjazdy do Polski
• Bardzo dobre zakwaterowanie na koszt firmy
• Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
• Ciągłość zatrudnienia na długoletnim projekcie u sprawdzonego klienta
• Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę.
• Pakiet medyczny
Oczekiwania:
• Umiejętność spawania na podstawie rysunku technicznego – absolutnie wymagana
• Umiejętność samodzielnej pracy
• Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarz / spawacz (spawanie nadwozi do naczep)
• Obsługa narzędzi ślusarskich
• Umiejętność pracy w zespole
• Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
Zadania:
• Montaż i spawanie według rysunku technicznego nadwozi do naczep
• Przestrzeganie higieny zakładowej i BHP.
Prześlij swoje CV na adres @ lub zadzwoń 12 412 30 66, +49 176 20 644 682
W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą w Krakowie, al. Słowackiego 39/1, w celach rekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. Z siedzibą Krakowie, al. Słowackiego 39/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

  • Praca Kraków
  • Ślusarz Kraków
  • Spawacz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584