Słodka praca z wolnymi weekendami
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
AA EURO RECRUITMENT
22. 7. 2024

AA Euro Recruitment Poland Sp. z .o.o. aktualnie poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy przy produkcji cukierniczej.
Cenisz sobie wolne weekendy i stabilność zatrudnienia w oparciu o etat?
Szukasz przyjemnej pracy w sektorze produkcyjnym?
A może przepadasz za słodkościami?
Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na jedno z powyższych pytań ta oferta jest dla Ciebie!
Lokalizacja: Toruń
Zakres obowiązków:
pomoc przy piecach,
mycie skrzynek po cieście,
układanie na palety,
pomoc przy liniach produkcyjnych,
przenoszenie skrzynek do suszarni,
przewożenie palet
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stałe wynagrodzenie miesięczne + premia frekwencyjna,
pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy,
wolne weekendy z możliwością płatnych nadgodzin w soboty
Oczekujemy:
dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
zaangażowania i uczciwości,
pozytywnego nastawienia do współpracy,
mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o., jako pracodawca.
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.
Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.
Mają Państwo prawo do:
1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) prawo do usunięcia danych osobowych;
5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838