Sklep spożywczy OD ZARAZ
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
DWL Job Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Poszukuję osób do pracy na stanowisku: sprzedawca na dziale mięsnym i kasjer/sprzedawca, stawka 24zł netto/h.Lokalizacje: Żukowo, Banino, Gdynia, Chwaszczyno, Morena.Warunek konieczny aktualna książeczka sanepidowska lub możliwość szybkiego wyrobienia. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą, to zachęcam do kontaktu pod nr tel. 536-739-833.

Obowiązki

  • obsługa klienta,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie,
  • obsługa kasy fiskalnej, krajalnica,
  • praca zmianowa,
  • dbanie o ekspozycję produktów.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • książeczka sanepidowska.

Oferujemy

  • Zmiany w systemie 6:00-14:00 lub 13:45-21:45

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080