Składanie stroików świątecznych/ Produkcja dla K+M
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, śląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób dyspozycyjnych na okres 3 miesięcy.

Lokalizacja: Zamarski, ul Cieszyńska

 Spotkanie 30.09 , start 1.10

Obowiązki:

-    Składanie stroików świątecznych

-   Dekorowanie poszczególnych stroików według wzoru

-   Dobór materiału do tworzenia dekoracji

-   Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

-     Pracę na okres przedświąteczny około 3 miesięcy do 17-19 grudnia

-     Umowę zlecenie

-      Zlecenie od poniedziałku do soboty po 12 h dziennie

-       Stawkę godzinową 29,72 zł brutto

-       Rozbudowany system benefitów za frekwencje i jakość pracy

-       Niezbędne narzędzia do pracy

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij CV! Posiadamy wiele miejsc pracy!

Wymagania

Wymagania:

-       Dyspozycyjność do pracy  w godzinach od 7:00 do 19:00 po 12 godzin 5/6 dni w tygodniu

-       Sprawność  manualna

-       Motywacja i chęci do pracy

  • Praca Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567