Siedząca, manualna praca dla każdego! Od zaraz! Również bez doświadczenia!
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
17. 4. 2024

APT HSS WORK SP. Z O.O. (22915) prowadzi rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER!

Obowiązki

  • montaż i kontrola jakości drobnych elementów
  • kontrola jakości montowanego produktu
  • praca manualna

Wymagania

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym
  • dobry wzrok i zdolności manualne
  • NIE WYMAGAZMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!!!

Oferujemy

  • umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po około 6 miesiącach od zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze 24,00 zł br/h
  • po 3 miesiącach od zatrudnienia 24,50 zł brutto/h
  • 10% premii frekwencyjnej
  • dodatek +6 zł brutto do każdej godziny nocnej
  • dofinansowanie do ciepłego posiłku
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym - WOLNE WEEKENDY

  • ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY!
  • Rekrutację prowadzi Ewa,

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782