Shopper Marketing Contractor
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Interesujesz się trade marketingiem, masz za sobą pierwsze doświadczenie w branży FMCG i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim?

Dla naszego Klienta - lidera z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Shopper Marketing Contractor.

Jeśli szukasz dla siebie nowych możliwości zawodowych, chcesz być częścią międzynarodowej organizacji i na co dzień wykorzystywać swoją kreatywność - zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • pierwszego doświadczenia w branży FMCG
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office (Power Point, Excel)
  • zdolności analitycznych i komunikacyjnych, sumienności w pracy
  • znajomość systemu SAP - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • pracę w pełnym wymiarze etatu (od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych)
  • hybrydowy system pracy (biuro zlokalizowane przy PKP Warszawa Wschodnia)
  • pakiet benefitów Randstad Plus: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, zniżki na zakupy online
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • pracę w ciekawym miejscu i przyjaznej atmosferze

Zadania

  • wsparcie w przygotowywaniu planów działań trade marketingowych dla klientów w kanale
    sprzedaży
  • współpraca przy przygotowywaniu, monitorowaniu i oceny akcji promocyjnych zgodnie z
    kalendarzem aktywności marketingowych
  • wsparcie procesu wprowadzania nowych produktów oraz oferty dedykowanej na rynek
  • koordynacja procesu tworzenia, produkcji oraz implementacji materiałów promocyjnych i
    ekspozycyjnych
  • przygotowywanie operacyjne narzędzi i mechanizmów wspierających realizację kalendarza
    aktywności promocyjnych
  • analiza trendów, badań rynkowych i aktywności konkurencji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116