SHEQ Manager / Kierownik Jakości
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
13. 8. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym klientem jest światowy lider w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu. Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w dziale jakości (niekoniecznie kierowniczym) na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie obszarem kontroli jakości i usprawnień w zakładzie produkcyjnym.
  • Dbanie o bezpieczeństwo w zakładzie i nadzór nad zewnętrznym przedstawicielem BHP.
  • Utrzymywanie i rozwój systemu zarządzania jakością opartego na ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001.
  • Nadzór nad procesem przekazywania odpadów, w tym odpadów niebezpiecznych.
  • Kontakt z organami samorządowymi w zakresie raportów środowiskowych.
  • Prowadzenie i wdrażanie do stosowania dokumentacji jakościowej.
  • Monitorowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, raportowanie odchyleń w procesie.
  • Przeprowadzanie testów i kontroli wyrobów finalnych.
  • Kontrola i nadzór nad urządzeniami pomiarowymi w dziale kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym.
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji stanowiskowych.
  • Nadzór nad dokumentacją.
  • Prowadzenie regularnych audytów wewnętrznych systemu oraz procesu.
  • Przyjmowanie audytów klientów oraz stron trzecich.
  • Planowanie i prowadzenie szkoleń dla personelu.
  • Nadzór nad niezgodnościami, działaniami korygującymi i zapobiegawczymi.
  • Prowadzenie procesu reklamacji.
  • Raportowanie do centrali firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale jakości (przynajmniej 5 lat jako specjalista/inżynier jakości - niekoniecznie kierownik).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w zarządzaniu odpadami, w tym odpadami niebezpiecznymi.
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 (ISO 14001 i ISO 50001 będą dodatkowym atutem).
  • Znajomość narzędzi i standardów utrzymywania jakości procesu i rozwiązywanie problemów.
  • Praktyczna znajomość norm jakościowych i systemów zarządzania jakością.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji, zdolności analityczne, dokładność i dociekliwość.
  • Podejście continuous improvement.
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów i kontroli produktów.
  • Samodzielność i organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (długoterminowa współpraca).
  • System premiowy (premia roczna 10% wynagrodzenia rocznego).
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Szkolenia i rozwój zgodnie z potrzebami.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

  • Praca Gliwice
  • Kontroler jakości Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Manager Gliwice
  • HR Manager Gliwice
  • Content Manager Gliwice
  • Account manager Gliwice
  • Project Manager Gliwice
  • Product manager Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Business Development Manager Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544