SharePoint/Power Platform Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Connectis
7. 10. 2024

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko SharePoint/Power Platform Developer do projektu z branży energetycznej. Nasz Partner to skandynawska firma, specjalizująca się w rozwijaniu innowacyjnych projektów z obszaru energii odnawialnej. Realizują projekty obejmujące różnorodne obszary, takie jak stacje ładowania dla samochodów elektrycznych, farmy wiatrowe oraz nowoczesne rozwiązania wewnętrzne.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Integracja aplikacji Power Apps z technologiami SAP i Microsoft, takimi jak Power Automate (Flow), SharePoint, Data verse i Dynamics 365,
  • Tworzenie modeli danych, formularzy, przepływów pracy oraz raportów i pulpitów nawigacyjnych Power BI w Power Apps,
  • Opracowywanie niestandardowych rozwiązań Microsoft Power Apps w oparciu o wymagania biznesowe,
  • Tworzenie zaawansowanych części internetowych SharePoint SPFx, REST API i rozszerzeń,
  • Rozwijanie i dostosowywanie kanwy i aplikacji Power Apps opartych na modelach,
  • Tworzenie skryptów PowerShell.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku SharePoint/Power Platform Developer,
  • Doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych web partów w SharePoint Framework (SPFx), korzystaniu z REST API oraz tworzeniu rozszerzeń,
  • Duże doświadczenie w tworzeniu i dostosowywaniu aplikacji Power Apps opartych na "canvas apps" i "model-driven apps",
  • Duże doświadczenie w pracy z TypeScript, React, JavaScript, SASS/CSS3 i HTML5,
  • Biegła znajomość formuł, wyrażeń i powiązań danych w Power Apps,
  • Znajomość Azure AD, kont usług, zarządzania serwerami,
  • Bardzo dobra znajomość skryptów Powershell,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1).

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w innowacyjnych i długofalowych projektach w branży energetycznej,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.
  • Praca 100% zdalna.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • 10-minutowa rozmowa wstępna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta (z zespołem i managerem) - DECYZJA!

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do zespołu pracującego nad innowacyjnymi projektami w branży energetycznej, czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190