Serwistant urządzeń grzewczych
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
Itzu Jobs Polska sp zoo
8. 6. 2024

Dla naszego Klienta w Olsztynie, który od ponad 20 lat współpracuje z wieloma producentami oraz dystrybutorami urządzeń do chłodnictwa i klimatyzacji jak również wentylacji, ogrzewania i pomp ciepła poszukuje do swojego zespołu osoby chętnej do współpracy na stanowisku:Monter / Serwisant systemów grzewczych

Obowiązki

  • instalacja nowych systemów grzewczych zgodnie z normami technicznymi,
  • konfiguracja i uruchamianie systemów grzewczych,
  • przeglądy okresowe oraz konserwacja urządzeń grzewczych, w tym pomp ciepła,
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z systemami grzewczymi,
  • prowadzenie dokumentacji z wyjazdów serwisowych, w tym protokołów uruchomienia oraz przeglądów,
  • doradztwo w zakresie optymalizacji rozwiązań grzewczych, oszczędności oraz eksploatacji systemów,
  • praca w delegacjach przy większych zleceniach.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne ER1,E2,E3,
  • mile widziane uprawnienia F-gazy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczne znajomość elementów grzewczych,
  • doświadczenie w instalacji, konserwacji i serwisowaniu kotłów oraz pomp ciepła
  • umiejętność wykonywania instalacyjnych połączeń lutowanych zaciskowych, zgrzewanych i skręcanych,
  • znajomość systemów kominowych,
  • zdolności komunikacyjne,
  • analityczne myślenie,
  • koncentracja na potrzebach klienta,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (7 - 10 brutto),
  • atrakcyjne premie,
  • dofinansowanie do kart multisport,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach,
  • podstawowe wyposażenie osobiste/monterskie,
  • odzież roboczą.

  • Praca Elbląg
  • Technik urządzeń sanitarnych Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851