Serwisant urządzeń drukujących
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
FAXPOL Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie i naprawa drukarek, kserokopiarek, niszczarek, ploterów, skanerów oraz urządzeń IT
  • Diagnostyka, konserwacja i wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu
  • Instalacja i konfiguracja nowych urządzeń
  • Przygotowywanie urządzeń poleasingowych
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Budowanie relacji z klientami i dosprzedaż produktów

WYMAGANIA:
  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii druku cyfrowego, budowy i działania drukarek oraz podstaw IT,
  • Podstawy mechaniki, elektryki i elektroniki,
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania i budowania relacji
  • Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń drukująco-kopiujących

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy
  • Szkolenia producenta urządzeń
  • System premiowy

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584