Serwisant urządzeń chłodniczych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
KMP Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę, która wykonuje zakres usług montażowych oraz serwisowych techniki chłodniczej.Jesteśmy na rynku już sporo czasu, bo niemal 17lat. Oferowane przez nas rozwiązania techniki chłodniczej charakteryzują się wysoką, sprawdzoną niezawodnością i na tym nam zależy. Nasze usługi świadczymy dla wielu znanych firm takich jak: markety - budowa instalacji chłodniczych i serwis, czy firmy produkujące żywność - modernizacje i nieustanne udoskonalanie parametrów instalacji chłodniczych, ale również gabinety medyczne. Praca dla takiego klienta, to odpowiedzialność i wzajemne zaufanie, a to jedne z głównych wartości jakimi się kierujemy. Bardzo zależy nam aby nasz klient, który obdarzył nas swoim zaufaniem miał poczucie, że jest na prawdę w dobrych rękach. Dlatego nieustanny rozwój nie tylko naszej firmy ale głównie osobisty rozwój naszych pracowników jest mega ważną dla nas codziennością, i podstawą sprawnie działającego serwisu. Serwisu, którego skład tworzy ekipa wzajemnie wspierających się ludzi, którzy mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. To coś, co pozwala nam pochwalić się ogromną skutecznością w naszych działaniach.

Obowiązki

  • przyjmowanie zleceń serwisowych
  • usuwanie usterek i awarii u klienta
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • organizacja stanowiska pracy i dbanie o powierzony sprzęt (narzędzia, samochód itp)
  • dbanie o stan techniczny urządzeń naszych stałych klientów

Wymagania

  • konieczne doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • dyspozycyjność (24 godzinne dyżury w/g grafiku)
  • posiadanie uprawnień SEP i F-gazy, będą dodatkowym mocnym atutem

Oferujemy

  • pracę w ciekawej, ciągle rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia branżowe
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • dodatkowo premiowane wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju oraz budowania własnego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie techniczne
  • wkład w rozwój firmy
  • dobrą atmosferę i świetny zespół w profesjonalnie zarządzanej firmie

  • UWAGA!
  • Lubimy uczciwe zasady i liczymy, że dokładnie przeczytałeś nasze ogłoszenie. Dlatego odpowiadamy wyłącznie na aplikacje składane przez osoby z doświadczeniem w branży chłodniczej

  • Praca Wrocław
  • Technik urządzeń sanitarnych Wrocław
  • Serwisant Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584