Serwisant Urządzeń Chłodniczych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Serwis, konserwacja i diagnostyka urządzeń chłodniczych
  • Wsparcie działu serwisu w realizacji bieżących projektów oraz zleceń
  • Współpraca z zespołem automatyków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – elektryczne lub chłodnicze
  • Doświadczenie zawodowe – min 3 lata na stanowisku serwisanta z urządzeniami chłodniczymi lub w utrzymaniu ruchu
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką i sterowaniem
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz AutoCAD/ZW-CAD
  • Uprawnienia SEP i FGAZ
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy z amoniakiem lub freonem

To oferujemy

  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie (dogodne formy zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto, telefon, laptop)
  • Dofinansowane karty Multisport i pakiety medyczne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gliwice
  • Technik urządzeń sanitarnych Gliwice
  • Serwisant Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544