Serwisant urzadzeń
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Bogusz
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o pracę: Serwisant urządzeń dla wulkanizacji
Firma Bogusz poszukuje osoby na stanowisko serwisanta urządzeń wulkanizacyjnych. Nasza firma zajmuje się serwisowaniem, montażem oraz konserwacją specjalistycznych urządzeń używanych w warsztatach wulkanizacyjnych i serwisach samochodowych. Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy nowoczesnym sprzęcie, takim jak podnośniki samochodowe, wyważarki i montażownice.
Zakres obowiązków: Serwisowanie i naprawa urządzeń wulkanizacyjnych (podnośniki, wyważarki, montażownice itp.). Diagnostyka usterek oraz bieżąca konserwacja urządzeń. Montaż nowych maszyn u klientów. Współpraca z klientami i wsparcie techniczne.
Wymagania: Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń warsztatowych lub pokrewnych. Znajomość elektroniki, w szczególności układów scalonych. Umiejętność diagnozowania problemów technicznych. Znajomość technicznego języka angielskiego – mile widziana, ale niewymagana. Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Komunikatywność oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów. Prawo jazdy kategorii B. Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin – oferta skierowana do osób poszukujących stabilnej pracy w małym zespole młodych i dynamicznych ludzi.
Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę: początkowo okres próbny, a po jego zakończeniu – umowa na czas nieokreślony. Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych. Niezbędne narzędzia do pracy (samochód serwisowy, sprzęt, ubranie robocze).
Dodatkowe informacje: Praca od poniedziałku do piątku, możliwość wyjazdów służbowych do klientów na terenie regionu. Oferta skierowana do osób z doświadczeniem – nie przyjmujemy kandydatów chcących zdobyć dopiero pierwsze doświadczenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: @ z dopiskiem: „Serwisant urządzeń dla wulkanizacji”.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Serwisant Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584